Адвокат Савченко опублікував деталі її алібі

Книга Савченко “Сильне ім’я Надія” вже у пресі.

 1661411

Ілля Новіков, адвокат української льотчиці Надії Савченко, оприлюднив деталі доказів, що свідчать про її невинність.

Так, у своєму Facebook Новіков надав детальний розбір телефонного білінгу Савченко з двох її телефонів з різними операторами.

“За одним номером – МТС-Україна – виходило, що о 10:44-10:46 17 червня Савченко була в центрі Луганська, за іншим – life 🙂 – і за третім – знову МТС-Україна – що об 11:02-11:13 і пізніше вона була в районі Краснодонської вулиці, бази сепаратистів у колишньому військкоматі, де її тримали в полоні до 23 червня”, – зазначив Новіков.

“Артобстріл, від якого загинули журналісти, був об 11:40. Щоб не визнавати алібі, СКР знайшов фахівців та експертів, які написали, що з урахуванням того, що найближча антена не працювала, а Савченко – за версією слідства – корегувала вогонь з вишки висотою 40 м у районі Стукалової Балки, її телефон міг “зачепитися” за антену в Луганську, радіус дії у них до 30 км, і є технічна можливість, що в той момент вона перебувала поза містом. Так от, все це виявилося повною маячнею”, – зазначив Новіков.

“Випадків підключення до базових станцій в Луганську апаратів зі Стукалової Балки – 0,0000000%. Телефон не міг бути в тому місці при цих підключених. Ця відповідь (оператора) не супроводжувалася вимогами суворої конфіденційності, яку ми опублікуємо на наступному тижні разом із вихідними матеріалами і висновками російської експертизи”, – зазначив Новіков.

“Все сходиться – о 10:44 Надію везли зі Стукалової Балки через центр міста в сторону військкомату на Краснодонській вулиці, до 11:00 привезли, і там вона залишалася і в другій половині дня”, – заявив адвокат.

Читайте також:  Експерт-криміналіст оприлюднила чергові результати розслідування вбивства тернопільської випускниці

За його словами, частина висновків фахівців одного з мобільних операторів буде оприлюднена на суді, оскільки він буде відкритим, інша – наступного тижня.

 

Нагадаємо, 22 липня адвокати повідомили, що не можуть знайти Савченко.

Раніше один із адвокатів Ілля Новіков заявив, що Савченко була в полоні у сепаратистів на момент загибелі журналістів.