Угорський “Йоббік” друкував фальшиві гроші для українського “Йовбака”? (ВІДЕО)

“Співробітники угорського Національного бюро розслідувань затримали двох мешканців села Нікладхаза, яке знаходиться неподалік міста Мікшольц – їх звинувачують у виготовленні фальшивих доларів США та українських гривень”, – повідомляє mukachevo.net

“Зокрема було арештовано двох спільників – 54-річного Іштвана М. та 59-річного Іштвана С. За їхніми свідченнями, на початку 2015 року вони зайнялися виготовленням підроблених 20-доларових купюр. Виробництво розгорнули у місті Мішкольц на базі приватної друкарні. А фальшиві гроші планували збувати в Україну.

Чоловіків затримали 31 липня. Під час обшуку слідчім вдалося знайти 1826 штук спеціальних листів, на яких були надруковані 20-доларові купюри високої якості.Поліція також виявила та вилучила всі інструменти, форми (кліше) та друкарські машини, за допомогою яких виготовлялися підробки.

Загалом порахували, що злочинці лише за рахунок однієї цієї надрукованої партії могли розраховувати на прибуток понад 123 млн форинтів (440 тисяч доларів).

Також було знайдено друкарські форми кліше та 1000 листів, які готували для друкування 200-гривневих українських купюр.

Затримані вже дають покази і стверджують, що працювали під замовлення з України, де мали збуватися фальшиві долари та гривні. Чи призначалися вони для східних регіонів для виплат сепаратистам поки що невідомо.

Також у зв’язку із затриманням зазначених осіб вже виник політичний скандал – один з них виявився активним членом праворадикальної партії “Йоббік”, яка не приховує своїх зв’язків з Москвою та підтримує сепартистів на сході України. Однак місцеве представництво “Йоббік” вже заявило, що Іштван С. ще у кінці 2014 року вийшов з партії (“уволілся”? Нічого не нагадує? – ред.)”.

Джерело – http://www.mukachevo.net

Читайте також:  Арбузов пояснив, чому в світі ціна на газ подає, і в Україні зростає