Ліга чемпіонів 2015-16: Розклад і результати матчів

Ліга чемпіонів стартувала 30 червня матчем першого кваліфікаційного раунду, а закінчиться фіналом змагань 28 травня 2016 року.

1662763

Ліга чемпіонів сезону 2015/16 стартувала у вівторок, 30 червня, першими відбірковими матчами. Фінал популярного єврокубка відбудеться 28 травня в Мілані на легендарному стадіоні Сан-Сіро.

Від України в турнірі візьмуть участь Динамо Київ і Шахтар. Зазначимо, що “гірники” на відміну від “біло-синіх”, які стартують на груповій стадії, почнуть боротьбу з третього кваліфікаційного раунду.

Перший кваліфікаційний раунд (30 червня/1 липня – 7/8 липня)

1. Пюнік (Вірменія) – Фольгоре (Сан-Марино) – 2: 1 (2: 1 *)
2. Лінкольн (Гібралтар) – Санта-Колома (Андорра) – 2: 1 (0: 0)
3. Б-36 (Фарери) – ТНС (Уельс) – 1: 4 (1: 2)
4. Крузейдерс (Північна Ірландія) – Левадія (Естонія) – 1: 1 (0: 0)

Другий кваліфікаційний раунд (14/15 липня – 21/22 липня)

Діла (Грузія) – Партизан (Сербія) 0: 2 (0: 1 *)
Пюнік (Вірменія) – Мольде (Норвегія) 1: 0 (0: 5)
Мілсамі (Молдова) – Лудогорець (Болгарія) 2: 1 (1: 0)
ХІК (Фінляндія) – Вентспілс (Латвія) 1: 0 (3: 1)
Маккабі Т-А (Ізраїль) – Хіберніанс (Мальта) 5: 1 (1: 2)
Вардар (Македонія) – АПОЕЛ (Кіпр) 1: 1 (0: 0)
Лінкольн (Гібралтар) – Мідтьюлланд (Данія) 0: 2 (0: 1)
Жальгіріс (Литва) – Мальме (Швеція) 0: 1 (0: 0)
Крузейдерс (Північна Ірландія) – Скендербеу (Албанія) 3: 2 (1: 4)

Рудар (Чорногорія) – Карабах (Азербайджан) 0: 1 (0: 0)
Лех (Польща) – Сараєво (Боснія) 1: 0 (2: 0)
Астана (Казахстан) – Марібор Словенія) 3: 1 (0: 1)
Дандолк (Ірландія) – БАТЕ (Білорусь) 0: 0 (0: 2)
Стьярнан (Ісландія) – Селтік (Шотландія) 1: 4 (0: 2)
Стяуа (Румунія) – Тренчин (Словаччина) 2: 3 (2: 0)
Фола (Люксембург) – Динамо З (Хорватія) 0: 3 (1: 1)
Відеотон (Угорщина) – ТНС (Уельс) 1: 1 додатковий час (1: 0)

Читайте також:  Нападаючий Баварії: У нас найпотужніша команда в поточній Лізі чемпіонів

* – Результати перших матчів

Третій кваліфікаційний раунд (28/29 липня – 4/5 серпня)

4 серпня

Мольде (Норвегія) – Динамо Зг (Хорватія) 3: 3 (1: 1)
АПОЕЛ (Кіпр) – Мідтьюлланд (Данія) 0: 1 (2: 1)
Аякс (Нідерланди) – Рапід (Австрія) 2: 3 (2: 2)
Монако (Франція) – Янг Бойз (Швейцарія) 4: 0 (3: 1)

5 серпня

Шахтар (Україна) – Фенербахче (Туреччина) перший матч 0: 0
Спарта (Чехія) – ЦСКА (Росія) перший матч 2: 2
Брюгге (Бельгія) – Панатінаїкос (Греція) перший матч 1: 2
Скендербеу (Албанія) – Мілсами (Молдова) перший матч 2: 0
Вікторія (Чехія) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) перший матч 2: 1
Базель (Швейцарія) – Лех (Польща) перший матч 3: 1
Астана (Казахстан) – ХІК (Фінгляндія) перший матч 0: 0
Карабах (Азербайджан) – Селтік (Шотландія) перший матч 0: 1
Партизан (Сербія) – Стяуа (Румунія) перший матч 1: 1
БАТЕ (Білорусь) – Відеотон (Угорщина) перший матч 1: 1
Мальме (Швеція) – Зальцбург (Австрія) перший матч 0: 2

Раунд плей-оф (18/19 серпня – 25/26 серпня)

Жеребкування 7 серпня

Груповий етап (15 вересня – 9 грудня)
Жеребкування 27 серпня

1/8 фіналу (16/17/23/24 лютого – 8/9/15/16 березня)
Жеребкування 14 грудня

1/4 фіналу (5/6 квітня – 12/13 квітня)
Жеребкування 18 березня

1/2 фіналу (26/27 квітня – 3/4 травня)
Жеребкування 15 квітня

Фінал (28 травня)
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net