Росія поставить на Донбас 200 одиниць сільгосптехніки

У ДНР заявили, що вже отримали 67 одиниць російської техніки, решту чекають до жовтня.

1663314

У самопроголошеній ДНР заявили, що Росія як гуманітарну допомогу поставить більш ніж 200 одиниць сільськогосподарської техніки. Про це повідомляє ДАН з посиланням на “міністра агропромислової політики та продовольства” ДНР Максима Савенка.

До жовтня 2015 року, за словами Савенка, ДНР отримає 201 одиницю техніки. “Це якщо брати до уваги те, що вже поставлені 22 комбайни, ще вісім на підході, а також 25 зерновозів і 20 тракторів нам вже доставили”, – уточнив він. Поставки, за словами Савенка, йдуть з ростовського заводу “Ростсільмаш”.

Раніше в соцмережах повідомлялося, що в деяких районах Луганської області збиральна кампанія ведеться росіянами на сільгосптехніці з РФ.

Варто зазначити, що жодних офіційних повідомлень російською стороною влади України про постачання на Донбас як гуманітарної допомоги сільгосптехніки не було.

Як повідомляв Кореспондент.net, останній російський гумконвой був відправлений на Донбас наприкінці липня. Як повідомили в місії ОБСЄ, зокрема в ньому перебували прапори і “матеріали до дня знань Новоросії”.

Читайте також:  Рим: черниці на три дні застрягли в ліфті