У Держкіно проти спільного виробництва фільмів з Росією

Ко-продукція з Росією зараз недоречна.

1664142

Державне агентство з питань кіно виступає проти спільного виробництва фільмів з Росією. Про це сьогодні в ході онлайн-конференції заявив голова Державного агентства з питань кіно Філліп Іллєнко, передає РБК-Україна.

“Зараз я, звичайно, проти ко-продукції з Росією”, – заявив Іллєнко.

Крім того, у більшості російських мелодрам і комедій немає підстав для заборони.

“До речі, в принципі щоб було зрозуміло, в більшості випадків не забороняється, тобто велика кількість проглядається (фільмів), з них менша частина підлягає забороні. Дуже багато надходить зараз мелодрам, в яких у принципі немає ніяких згадок про державні органи – їх немає підстав забороняти – мелодрами, комедії. Звичайно, в інших жанрах, таких як бойовики, детективи – там природа самого жанру, чим більше з’являються якісь представники державних або силових структур – там відповідно з’являються заборони”, – сказав Іллєнко.

Раніше, Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) прийняло рішенняанулювати прокатне посвідчення фільму “Червоний лотос” і телесеріалів “Каменська-1”, “Загін”, “Спецкор відділу розслідувань”, повідомляє прес-служба Держкіно.

Читайте також:  “Це афера й кримінал”, – у Руслана Марцінківа вимагають накласти вето на скандальні рішення щодо забудови на Макогона (фото).