Список сільських рад Франківщини, які не відправили до АТО жодного жителя

Як відомо нещодавно у військкоматі поскаржилися, що на Прикарпатті є такі сільські ради, які не змогли мобілізувати жолного бійця за всі 6 хвиль призову.

185417

Тож на сайті ОДА зявилася стаття від військового комісаріату під назвою “Мобілізація: відверто про наболіле“.

Добігає кінця 6-та черга часткової мобілізації на території нашої держави. Затишні домівки Прикарпаття, рідні і найдорожчі люди з нетерпінням чекають своїх воїнів, своїх чоловіків, батьків, дітей, котрі більше року тому вступили до лав українського війська, щоб дати відсіч агресору, виконати священний чоловічий обов’язок – захистити Батьківщину.

І, здавалось би, ніщо не може стати на заваді цій довгоочікуваній зустрічі, адже гідні сини Прикарпаття, котрі з честю виконали визначені державою завдання вже мали б демобілізовуватись, та тут постає дуже цікаве питання: а хто ж їх замінить?

У нашій області є значна кількість сільських рад, з яких протягом шести черг часткової мобілізації не призвано жодного військовозобов’язаного.

Рогатинський район – сільські ради Григорівська, Вишнівська, Дегівська, Кліщівнянська, Колоколинська, Підвинянська, Потіцька, Світанківська, Чернівська, Юнашківська, Явченська,

Рожнятівський район – сільські ради Ясеньська, Грабівська, Осмолодівська, Дубівська, Каміньська, Красненська, Луганська, Небилівська, Петранківська, Вільхівська, Тисменецький район – сільські ради Посічська, Узинська

Тлумацький район – сільські ради Будзинська, Гарасимівська, Гринівецька, Грушківська, Колінецька, Надорожнянська, Петрівська, Тарасівська,

Тисменецький район – сільські ради Кулачківська, Олешківська, Красноставська,

Городенківський район – сільські ради Вікнянська, Торговицька, Семаківська, Слобідська, Чортовецька, Вільхівська,

Косівський район – сільські ради Акрешорська, Городянська, Прокуравська, Річківська, Шепітська,

Верховинський район – сільські ради Довгопільська, Замагірська, Перехресненська,

Надвірнянський район – сільські ради Цуцилівська, Чорноославська, Добротівська,

Долинський район – Розточківська сільська рада та Поляницька сільська рада Яремчанської міської ради.

Звичайно, звинувачувати всіх голів, депутатів, членів виконавчих комітетів вище перелічених сільських рад було б несправедливо, адже в кожному населеному пункті є свої причини такого плачевного стану справ, проте значна кількість даних посадових осіб займає пасивну позицію по виконанню заходів мобілізації, завойовуючи, на їхню думку, прихильність електорату на найближчих виборах до місцевих органів влади. Та хіба людей обдуриш? Хіба невиконання плану мобілізації на території сільської ради, невиконання Указів Президента та саботування завдання державної ваги є підставою для завоювання авторитету? «Дешевим» авторитетом, шановні посадові особи, далеко не заїдеш, прийде час «збирати каміння» і за те, що ви зробили для її захисту Батьківщина обов’язково вам віддячить, кожному по заслузі.

Читайте також:  У Івано-Франківську надають пільги учасникам АТО та членам їх сімей

На противагу сільським радам з нульовим показником наводимо приклад сумлінного та відповідального ставлення посадових осіб нижче перелічених колективів до забезпечення обороноздатності країни:

Галицький район – Більшівцівська та Залуквянська сільські ради,

Коломийський район – Воскресінська та Отинійська сільські ради,

Калуський район – Кропивниківська сільська рада,

Тисменицький район – сільські ради Підлісська та Черніївська,

з сіл, що перебувають в зоні відповідальності Івано-Франківського міського військового комісаріату – Крихівецька сільська рада,

Косівський район – Рожнівська сільська рада,

Надвірнянський район – Краснянська,

Тисменичанська сільські ради,

Долинський район – Вигодська сільська рада.

Що ж стосується загальної тенденції виконання заходів 6-ї черги часткової мобілізації по районах, то вона виглядає так: відносно кращий показник наразі по місту Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому та Долинському районах, а вкрай незадовільний стан цієї роботи у Верховинському, Косівському, Рожнятівському та Богородчанському районах області.