Російський офіцер закликав Путіна визнати присутність російських військ в Україні

Затриманий в Україні російський майор Володимир Старков закликав президента Росії Володимира Путіна визнати, що він є чинним військовим Збройних Сил РФ

im578x383-02

Відповідну відеозаяву опублікувала ввечері 13 серпня прес-служба Служби безпеки України.

“Шановний Володимире Володимировичу! Я – чинний офіцер, провів 19 років. Я – не бойовий офіцер, я чисто “паперовий”, тиловий офіцер. Не знаю, як в таких ситуаціях чинити і що робити, але 19 років я все-таки якось служив у російській армії, і мене тепер не визнають, кажуть, що такого не було, такий не служив, хоча є товариші по службі і все таке, які можуть підтвердити даний факт, що ми служили”, – заявив Старков.

За його словами, також є командири, які можуть підтвердити спільну службу, як чинні, так і звільнені.

“Просто якщо посилати на такі операції, то потрібно спеціальних людей посилати, а не так — будь-кого взяли, вивели і все. Я – не терорист, я не йшов сюди когось вбивати, тому перед затриманням я не став чинити ніякого опору, бо знав, що офіційно переді мною немає ворогів, що Україна нам війну не оголошувала, ми Україні теж, ми – не вороги. Проти кого мені застосовувати зброю було? Тому прошу визнати, що я – дійсно військовий, і допомогти звідси в Росію перевестися”, – підкреслив майор.

Нагадаємо, про затримання російського офіцера Держприкордонслужба України заявила в ніч на 26 липня. Через три дні СБУ на брифінгу в Києві, розповіла про подробиці затримання. За словами представника відомства, 25 липня на митному пункті “Березово” в Донецькій області був затриманий автомобіль “КамАЗ” з боєприпасами, в якому знаходився кадровий офіцер Збройних сил Росії в званні “майор”.

Читайте також:  Народний депутат побив співробітника СБУ під час проведення обшуків

Також, затриманий російський офіцер Володимир Старков заявив, що на Донбасі перебувають близько 2 тисяч військових з РФ.