Війна і мир. Опубліковано перші фото Лілі Джеймс в образі Наташі Ростової

Прем’єра нової екранізації повинна відбутися наступної зими у Великобританії.

У мережі з’явилися перші кадри зі знімального майданчика серіалу “Війна і мир” за романом Льва Толстого з Джеймсом Нортоном і Лілі Джеймс в головних ролях, повідомляє The Guardian. Проект спільного виробництва BBC і Weinstein Company транслюватиметься у Великобританії цієї зими.
На знімках, опублікованих в мережі, показані ключові герої серіалу – Наташа Ростова, роль якої дісталася Лілі Джеймс,  Андрія Болконського, якого зіграв Джеймс Нортон, і П’єра Безухова (Пол Дано).
Також в проекті задіяні Джилліан Андерсон в ролі Ганни Павлівни Шерер, Джим Бродбент, Том Берк, Ребекка Фронт та інші.
Режисером нової екранізації виступив Том Харпер, автор сценарію – Ендрю Девіс.
Зйомки британського серіалу тривалістю 6 годин відбувалися у Литві, Латвії та Росії. У Санкт-Петербурзі місцем дії стали Воронцовський і Катерининський палаци, Царське село і Палацова площа. У Будинку Вчених (палац великого князя Володимира Олександровича) був відтворений будинок П’єра Безухова.
Вперше “Війна і мир” була екранізована в 1965-1967 роках. Тоді робота режисера Сергія Бондарчука отримала премію “Оскар” за найкращий фільм іноземною мовою. У 1972 році вийшла друга екранізація роману, знята корпорацією ВВС.

Читайте також:  “При бажанні, той тіп міг її затащити в хату, забити і закопати за цей час”: в Тернополі чоловік жорстоко познущався над коханою