Шокуюча знахідка івано-франківських міліціонерів

Пакет з тілом дівчинки, як з’ясували міліціонери, 32-річна матір дитини відразу після пологів викинула у підвал одного з будинків обласного центру.

militsija_2213

Напередодні працівники Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ отримали інформацію про те, що одна з мешканок міста, яка невдовзі повинна була народжувати, вже не є вагітною, але й про її новонароджену дитину нічого не відомо. Крім того, сусіди жінки розповіли, що кілька днів тому бачили сліди крові на сходах біля її квартири, повідомляє Галка.

Як повідомив керівник міліції Івано-Франківська Ростислав Прокопчук, під час розмови з правоохоронцями жінка спочатку категорично заперечувала свою вагітність та пологи. Утім, огляд медиків спростував її твердження. Лікарі констатували факт недавнього народження нею дитини, тож під тиском незаперечних доказів вона таки зізналася, а відтак показала місце, де заховала тіло новонародженої.

За словами жінки, пологи відбулися у ванній її квартири ще три дні тому. Дитину вона народила передчасно і дівчинка народилася мертвою. Після цього породілля винесла сміттєвий пакет з тілом та викинула через віконце у підвал одного з будинків у мікрорайоні, де мешкає.Там його сьогодні й виявили правоохоронці.

За фактом смерті дитини розпочато кримінальне провадження за ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Призначено проведення низки експертиз, за результатами яких буде встановлено причину смерті дитини та надано відповідну правову оцінку діям жінки.

Варто зауважити, що мешканка Івано-Франківська є матір’ю ще чотирьох дітей віком від 1 до 14 років. Два роки тому ще одне немовля померло через недбальство матері і жінку притягували до кримінальної відповідальності за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, яке спричинило її смерть.

Читайте також:  Екс-депутат Івано-Франківської міської ради Ярослав Бачкур став героєм сюжету "Секретні матеріали" на телеканалі "2+2"