“Правий сектор” і “самооборона” шукають екс-губернатора Прикарпаття

22 серпня у Тисмениці мала відбутись прес-конференція Назара Федика, який називає себе керівником “Опозиційного блоку” в Івано-Франківській області.

csm_fedyk_68a4fbf6c9

Дефакто, в області діє “Опозиційний блок” на чолі з колишнім регіоналом Василем Чудновим та “Опозиційний блок”, який очолює Назар Федик.

Обласне управління юстиції вважає керівником “Опозиційного блоку” Василя Чуднова. Однак, 25-річний Н.Федик стверджує, що має печатку та установчі документи партійного осередку.

Н.Федик на прес-конференції мав розповісти обставини цього конфлікту та заявити про свої плани щодо судового позову проти В.Чуднова.

Однак, на прес-конференцію завітали представники “Правого сектору” та “Самооборони Майдану”, які принесли з собою труну. Представники цих організацій заявили, що вони не допустять діяльності “Опозиційного блоку” на Прикарпатті і їм неважливо, хто насправді очолює цю політичну партію.

Представники ПС та “Самооборони” вимагали у Н.Федика, щоб він написав заяву про вихід з “Опозиційного блоку” та пообіцяв не співпрацювати з колишніми регіоналами.

Під тиском Н.Федик таки написав заяву. Однак, представники ПС та “Самооборони” вимагали зачитати її. Робити це він відмовився і в нервах порвав аркуш паперу. Після цього, обстановка загострилася.

Окремі представники ПС та “Самооборони” погрожували винести його у принесеній труні або підвісити на мотузці з вікна. Хтось закликав припинити розмови і просто кинути гранату.

Мати Н.Федика вмовляла хлопця підкоритися волі активістів ПС та “Самооборони”, однак він відмовився це робити.

Після 40-хвилинного протистояння представники ПС та “Самооборони” заявили, що це було перше і останнє попередження, і якщо Н.Федик не відмовиться від співпраці з “Опозиційним блоком”, то наступного разу активісти будуть діяти.

Крім того, представники ПС та “Самооборони” заявили, що шукають В.Чуднова, щоб пояснити йому те саме, що й Н.Федику, йдеться у статті видання Галичина.

Читайте також:  Штормове попередження: в Карпатах очікується підйом рівня води у річках