“А в чому ми “герої”? Викрадали (!) людей, вивозили метал!” (ВІДЕО-сповідь)

Російський найманець з “погонялом”-кличкою “Іса”, який був членом бандформування “Август” самопроголошеної “ЛНР”, повернувшись із Донбасу, розповів телеканалу “Дождь” про постачання зброї з РаSSєї та продаж військової техніки українській стороні.

“Іса” – В’ячеслав Ісаєв, житель м. Сосновий Бір Лєнінґрадскай області, який зумів утекти від терористів “ЛНР”.

На питання, чи були на Донбасі випадки торгівлі зброєю, Ісаєв заявив, що “все йшло в Україну“.

“Це реально робили наші. Я не знаю, хто там реально сидить на цих складах. Може, зрадники. Як їх по-іншому назвати, цих людей? Шкуродерами“, – заявив він.

Також він розповів, що у кожного підрозділу бойовиків були свої куратори, які допомагали зброєю.

“Часом вони між собою буцалися так, що там з глузду з’їхати можна. Козаки, які не підкоряються нікому, якісь спецпідрозділи.Були навіть такі підрозділи, які не воювали, а займалися тим, що вивозили метал. Тобто збагачувалися. Викрадали людей“, – заявив Ісаєв.

За його словами, техніка, яка забиралася в української сторони, відразу ж передавалася в Росію.

“І нам на підбитий танк давали вже наш. А спочатку завозилися боєкомплекти, а потім вже з росії заходила техніка. Тобто боєкомплекти видавалися разом з технікою – з КАМАЗами, з Ураламі”, – додав Ісаєв.

Також він повідомив, що більшість бойовиків з “ДНР” або перейшли на бік України, або сидять у в’язницях.

“Ну, тому що психіка – вона не тільки порушена. Вседозволеність, розумієш? А сюди повертаєшся і розумієш, що тут це неприйнятно. І, як правило, з ким відбуваються ці сутички? З поліцейськими, ще з кимось. Люди намагаються довести, що ми ось повернулися. Ми – “герої”. А якщо розібратися – а в чому ми герої???”, – зазначив Ісаєв.

Читайте також:  Бойовики знову зосереджено вдарили по Авдіївці та Зайцевому

Джерело – http://tvrain.ru/news/eks_boets_batalona_avgust_opolchentsy_prodavali_tehniku_ukraine-393067/