Україна поступилася Португалії у драматичному матчі фіналу Євроліги

Збірна України з пляжного футболу на останніх секундах поступилася у фіналі Євроліги португальцям.

1671327

Потрапивши у фінал Євроліги, наша збірна вже досягла великого успіху. Історичний шанс, який представився українцям, складно було переоцінити. Сьогоднішній фінал був першим в історії української збірної, а найкраще досягнення – бронза, було досягнуте ще в далекому 2004 році.

Розуміючи, який тягар відповідальності лежить на їхніх плечах, гравці нашої збірної від самого початку спробували заволодіти перевагою. У першому періоді команди обмінялися забитими голами і пішли з рівним рахунком, а вже в другому українці вийшли вперед і вели у 2 м’ячі.

Рахунок 3:1 дозволяв розраховувати на підсумковий тріумф, однак португальці зібралися і організували камбек. Ведучи в рахунку 3:4, Португалія спокійно чекала кінця зустрічі. За хвилину до кінця Україна зуміла зрівняти рахунок, проте менше хвилини знадобилося португальцям, щоб забити гол і вийти вперед в акурат зі свистком про закінчення матчу.

Україна в драматичній боротьбі поступається у фіналі Євроліги португальцям із рахунком 4: 5.