Спін-оф “Ходячих мерців” встановив телевізійний рекорд

Перша серія зібрала біля телеекранів більше 10 млн глядачів.

1672278

Перший епізод серіалу “Бійтеся ходячих мерців” встановив новий рекорд в історії кабельного телебачення, зібравши біля телеекранів 10,1 млн осіб, повідомляєComingSoon. Серія вийшла на американському каналі AMC 23 серпня.

Більше половини всіх подивилися (6,3 млн) – дорослі від 18 до 49 років, тобто ключова аудиторія каналу. Таким чином, “Бійтеся ходячих мерців” випередив за показниками найрейтинговіші проекти AMC – оригінальних “Ходячих мерців” і серіал “Краще подзвоніть Солу”.

“Важко оцінити успіх серіалу після першого вечора, але рекордні цифри говорять багато про що. Звісно, це було б неможливо без наших шанувальників, чия пристрасть і привела до таких значних результатів”, – розповів президент AMC і SundanceTV Чарлі Колльєр.

Перший сезон “Бійтеся ходячих мерців” складається з шести серій. Другий сезон серіалу буде показаний в наступному році і міститиме вже 15 епізодів.

Дія серіалу відбувається в тому самому вигаданому всесвіті, що і в “Ходячих мерцях”, але не в Атланті, а в Лос-Анджелесі на початку зомбі-апокаліпсису. Головні ролі виконали Кім Діккенс і Кліфф Кертіс.

Раніше повідомлялось про те, що “Світ Юрського періоду” став третім в історії кіно за зборами.

“Ходячі мерці” – американський постапокаліптичний серіал, розроблений Френком Дарабонтом (“Втеча з Шоушенка”).Телефільм заснований на однойменній серії коміксів Роберта Кіркмана, Тоні Мура і Чарлі Адларда. У центрі сюжету – група людей, яка намагається вижити після зомбі-апокаліпсису. Прем’єра серіалу відбулася 31 жовтня 2010 року. Перший сезон номінувався на премію “Золотий глобус” як найкращий драматичний серіал. Головну роль виконав британський актор Ендрю Лінкольн.

Читайте також:  Адель йде зі сцени: 10-літнє забуття