На Калущині обрали нового голову Ради підприємців

26 серпня перший заступник голови Калуської райдержадміністрації Віктор Гільтайчук провів зустріч із підприємцями.

pic_29

У заході взяли участь керівник апарату РДА Олена Романишин, начальник відділу економіки та торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Кізан, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Молдавчук.

Під час зустрічі представники влади та підприємці обговорили проблемні питання розвитку підприємництва. Важливою проблемою, відзначили підприємці, є суттєве зменшення попиту на товари і послуги. Тому, на їх думку, необхідно передусім залучати місцевих суб’єктів господарювання до виконання тих чи інших робіт. А це, в свою чергу, вплине  і на дохідну частину місцевого бюджету, і дасть можливості для створення нових робочих місць тощо. Перший заступник голови РДА Віктор Гільтайчук запевнив, що дане питання буде на контролі районної влади.

Значну увагу на заході приділили питанню оновлення Ради підприємців при голові райдержадміністрації. Підприємці обрали головою Ради Віктора Мікерова, а його заступниками – Галину Корнас і Галину Лапко.

Незабаром, 4 вересня, відбудуться урочисті збори з нагоди відзначення Дня підприємця.

Читайте також:  Смерть людини під колесами таксі в Івано-Франківську пересварила Антикорупційний форум і поліцію (відео)