З-під завалів торгового центру в Казані витягли тіло одинадцятої жертви пожежі

Рятувальники руйнують фасадні стіни, щоб пробратися всередину.

110811

З-під завалів в торговому центрі “Адмірал” в Казані витягли тіло одинадцятої жертви пожежі.

“На даний момент з-під завалів витягнуто 11 тіл”, – повідомив журналістам начальник Приволзького регіонального центру МНС Росії Ігор Паньшин.

За його словами, особи восьми з них вже встановлені, серед жертв виявилися двоє громадян Таджикистану.

За словами представника МНС, рятувальники зосередили свої зусилля по розборі завалів на третьому і четвертому проходах торгового центру. У рятувальників є схема з можливим розміщення людей у будівлі.

Триває цілеспрямоване обвалення фасадних стін. “Сьогодні всі стіни повинні обвалини, після чого заходити всередину”, – сказав начальник центру МНС.

Пожежа на першому поверсі ТЦ “Адмірал” в Казані почалася 11 березня і тривала до вечора. Загальна площа обвалення будівлі становила 12 тис. квадратних метрів.

За фактом пожежі порушено кримінальну справу. Орендаря ТЦ Гусейна Гахраманова прокуратура звинувачує в тому, що він не забезпечив евакуацію людей і не виставив охорону, щоб перешкодити підприємцям, які намагалися врятувати свій товар, увійти в палаючу будівлю. Силовики вже затримали Гахраманова.

Читайте також:  У Нікополі батько людини, щодо вбuвcтвa якої і проходило слухання в суді, кинув в підсудних дві грaнaти: є зaгиблi і пoрaнeнi (відео)