ТВК Івано-Франківська пообіцяла «нарізати» депутатські округи до кінця наступного тижня

8 вересня у приміщенні МВК відбулося перше засідання територіальної виборчої комісії в Івано-Франківську.

DCIM100MEDIA

На збори прийшли усі 18 членів. Вони склали присягу. Голова ТВК Олександра Петрик попередила членів органу, що вибори будуть складними і напруженими. Однак вона вірить в успішну роботу команди, адже в ній є чимало досвідчених виборами людей, пише Галка.

Петрик повідомила, що в місті у день виборів 25 жовтня працюватимуть як мінімум 94 дільниці, які будуть розділені на 42 округи. На кожному окрузі має бути від 4200 до 5500 виборців. Пані Олександра запропонувала, аби у ТВК сформували ініціативну групу з 4-5 людей, які б підготували пропозиції до «нарізки» округів.Петрик прогнозує, що ця група підготує проект поділу міста на округи до наступного засідання.

« Всі цього чекають — майбутні кандидати, штаби. Будинки ніяк не розділять, це точно», – каже голова ТВК.

До речі у територіальній виборчій комісії чекають пропозицій від кандидатів, громадян, організацій по формуванню округів. Наразі ТВК працюватиме у 109 кабінеті МВК.

«У Вас є права і обов’язки, прошу перш за все з ними ознайомитися і вивчити», – підсумувала Петрик.

Також вона анонсувала, що в Івано-Франківську виборці отримають три бюлетені (у міську та обласну раду та вибори мера). У приміських селах — п’ять (+ вибори у сільраду та сільського голови).

Подання ж на дільничні комісії мають бути подані у ТВК до четвертого жовтня.

Читайте також:  Кінаш і Анушкевичус маніпулюють Правим сектором та ветеранами, намагаючись протиправно перешкодити діяльності підприємця?