Суддю Царевич відсторонили від роботи на два місяці

Це вже повторне відсторонення судді Царевич від займаної посади.

1680056

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні в середу, 9 вересня, прийняла рішення про відсторонення від посади судді Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич.

“На підставі клопотання генерального прокурора України у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонена від посади строком на два місяці суддя Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксана Ігорівна”, – повідомила прес-служба ВККСУ.

Нагадаємо, 10 липня генпрокурор України Віктор Шокін направив до ВККСУ клопотання про відсторонення від посад суддів Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Варто зазначити, що це вже повторне усунення судді Царевич від займаної посади, на яку вона повернулася на початку липня 2015 року.

Царевич входила в колегію суддів у першій справі екс-глави Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка. Крім того, вона була слідчим суддею у справі про вбивство екс-нардепа Євгена Щербаня, де було висунуто звинувачення колишньому прем’єр-міністру України, лідеру Батьківщини Юлії Тимошенко.

Читайте також:  Порошенко висловився про протести на Майдані