Самооборона Івано-Франківська збирає десятитонний вантаж допомоги в зону АТО

Координатори Самооборони планують за дві неділі зібрати допомогу і особисто доправити її на Схід.

DSC_4690-2

Про свої плани начальник штабу Самооборони Юрій Сверида поділився з журналістом Фіртки.

“Допомогу для бійців ми збираємо по районах, в основному по школах. Школярі насправді є найактивнішими учасниками збирання допомоги , особливо третьокласники та четвертокласники. Старшокласники трохи байдужіші , а от молодші дітки – чуйніші. Перед дітьми ми завжди звітуємо – показуємо фотографії куди саме відправили їхні гостинці і хто їх там отримав. Вони від цього «балдіють». Зараз ми малюємо гільзи від патронів, щоб хоч якось віддячити дітям за їх допомогу і небайдужість.За тиждень-два ми плануємо зібрати допомогу в районних школах та церквах і відправляти її на Схід. Думаємо, що назбирається близько десяти тонн. Це будуть продукти харчування, медикаменти, одяг та взуття, те що найнеобхідніше на фронті. Люди також приносять і гроші та кидають до скриньки. Ми її не відкривали неділі дві, там десь приблизно 500-600 гривень”,
– повідомив начальник штабу Самооборона Івано-Франківська Юрій Сверида.

Самооборона Івано-Франківська також звертається і до мешканців міста, щоб ті не залишались байдужими і допомагали будь-чим: коштами, продуктами, одягом, медикаментами чи долучались хоча б до плетіння маскувальних сіток.

“Всім здається, що тих сіток наплели вже достатньо, а насправді їх не вистачає”, – додав Юрій Сверида.

Читайте також:  В Івано-Франківську жіноча збірна України з волейболу здобула історичну перемогу над Іспанією (фото+відео)