Шахтар значно обіграв Металіст

Шахтар у матчі 7-го туру чемпіонату України на виїзді розгромив Металіст з рахунком 5:0.

1681051

У першому таймі у ворота господарів влетіло два голи – відзначилися Ярослав Ракицький та Алекс Тейшейра. Після перерви по голу забили також Владислав Кучер і Олександр Гладкий, а Тейшейра оформив дубль, забивши свій 9-й гол у сезоні.

Після 7 турів Шахтар продовжує лідирувати в чемпіонаті України з 16 очками в активі. На рахунку Металіста, що займає в турнірній таблиці 9-у сходинку, 7 очок.

Металіст – Шахтар 0:5

Голи: Ракицький, 35, Тейшейра, 40, 61 (з пенальті), Кучер, 53, Гладкий, 80

Металіст: Погорєлий, Рижук, Курилов, Путівцев, Нойок, Ковальчук, Довгий, Рудика, Льопа, Прийомов (Зубейко, 65), Бесєдін (Куліш, 37)

Шахтар: П’ятов, Кобін, Кучер, Ракицький (Ордець, 62), Азеведо, Степаненко (Коваленко, 62), Фред, Тейшейра, Тайсон, Марлос (Бернард, 62), Гладкий

Попередження: Довгий, Рудика – Ракицький, Тайсон

Вилучення: Рижук, 60

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net