“Голограма” Вітні Х’юстон наступного року вирушить у світове турне

Створення зображення покійної зірки може коштувати “мільйони доларів”.

1682972
Американська компанія, яка працює над створенням рухомого 3D-зображення покійної співачки Вітні Х’юстон, сподівається відправити його у світове турне в 2016 році.

Компанія Hologram USA запатентувала так звану “хай-тек версію” ілюзії 16 століття під назвою “Привид Пеппера”.

Створення зображення покійної зірки може коштувати “мільйони доларів”. У компанії розповіли ВВС, що представники громадськості часто цікавилися можливістю створення власного рухомого 3D-зображення.

“Я не впевнений, що хтось насправді буде це робити… для більшості людей перешкодою стане ціна”, – сказав керівник відділу маркетингу Оуен Філліпс.

Традиційну ілюзію “Привид Пеппера” створюють за допомогою фольги і скла, до яких Hologram USA додала запатентоване поєднання комп’ютерної графіки (CGI), рухомих частин і аудіо-матеріалів.

У колекції так званих “голограм” компанії – Петсі Клайн, Френк Сінатра та Лібераче.

“Зірки з історіями”

Однак не всі знаменитості мають шанс отримати свою “голограму”.

“Ми шукаємо зірок з великими історіями, – каже пан Філліпс. – Окрім виступів мають бути цікаві оповіді”.

Фірма також іноді працює з живими людьми.

Наприклад, проекція Джуліана Ассанжа на конференції у США з його укриття в еквадорському посольстві в Лондоні або виступ репера Чіф Кіф на фестивалі в Чикаго, де особиста поява співака була заборонена.

“Для живої голограми, наприклад виступу голови правління на нараді, потрібна лише камера і зелений екран”, – каже пан Філліпс.

“Дорогим є процес презентації, а витрат на саму розробку майже немає,” – додає він.

Однак, якщо людина померла, команді потрібен доступу до значної кількості архівних матеріалів.

“Участь правонаступників має вирішальне значення – не лише задля схвалення роботи, а й для забезпечення доступу до матеріалів, які могли ніколи раніше не використовуватись”, – каже пан Філліпс.

Читайте також:  Екс-чиновник FIFA: Ми всі брали хабарі

Сім’я Х’юстон підтримує цифрову реінкарнацію покійної співачки.

Пет Х’юстон, сестра і головна спадкоємиця Вітні, сказала: “Це чудова можливість для її шанувальників побачити перевтілення однієї з найзнаменитіших жінок-митців в історії, і продовжити спадщину виступів, які не забудуть протягом років. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю”.