Франківських перевізників зобов’язали встановити у маршрутках таблички про пільги учасникам бойових дій та АТО

Від сьогоднішнього дня право учасників війни на Сході безоплатно їздити в міському транспорті Івано-Франківська буде підтверджене спеціальними табличками в салонах автобусів.

images6686

З приводу інциденту у маршрутці №67 АТ0043АА, який стався вчора о 8.00 у Івано-Франківську, до начальника Департаменту транспорту Івано-Франківського міськвиконкому Михайла Смушака звернувся заступник голови обласної організації воїнів АТО Андрій Долик, передає Фіртка з посиланням на Курс.

Смушак пообіцяв, що розбере випадок із перевізником і водій, яки дозволив собі принизити учасника АТО, буде звільнений із роботи.

Нагадаємо, що водій 67 маршрутки нахамив демобілізованому бійцю 128 бригади, журналісту “Репортера” Миколі Волкову. Водій “висповідав” бійця, який має право на безкоштовний проїзд у міському транспорті. Мовляв, про такий нічого не знає, і знати не хоче.

За словами Долика, начальник відділу транспорту взяв на себе зобов’язання видати розпорядження перевізникам виготовити і розмістити в салоні кожного автобуса табличку, яка би інформувала про пільги на проїзд учасникам бойових дій та АТО.

Такі мали би з’явитися в маршрутках уже сьогодні, 16 вересня.

“Учасники бойових дій та учасники АТО мають право на безплатний проїзд в плюс до трьох пільгових місьць, які передбачені в кожному автобусі”, – навів суть тексту на табличках Андрій Долик.

Читайте також:  Маршрутка "з димком"