На аукціон виставлено діамант вартістю від 33 до 55 млн доларів

Дорогоцінний камінь може стати найдорожчим в історії Sotheby’s.

1684182

Аукціонний дім Sotheby’s виставив на торги блакитний діамант вагою 12,03 карата, оцінюваний рекордними 35-55 мільйонами доларів, повідомили в Sotheby’s.

Дорогоцінний камінь під назвою “Блакитний місяць” є одним із найбільших яскравих блакитних діамантів і буде виставлений на аукціон 11 листопада в Женеві.

Бездоганний за чистотою і справді вражаючого кольору діамант був визнаний Гемологічним інститутом Америки (GIA) “яскраво фантазійним блакитним”, що є найвищою оцінкою кольору серед блакитних діамантів.

За словами голови міжнародного підрозділу аукціонного будинку з коштовностей Девіда Беннетта, це “сенсаційний камінь за своїм приголомшливим кольором і чистотою, у чудовому огранюванні “кушон”.

“Блакитний для мене є одним із найбільш магічних і містичних кольорів серед усіх діамантів, і “Блакитний місяць” посяде місце серед найвідоміших дорогоцінних каменів”, – сказав він.

На початку жовтня камінь буде виставлений в Гонконзі, після чого його перевезуть у Лондон і в кінці жовтня діамант доставлять у Нью-Йорк. Таким чином, представлений діамант “Блакитний місяць” може стати найдорожчим в історії аукціонного дому.

Читайте також:  Обама: США не знімуть санкції з РФ, доки на Донбасі не настане мир