Правоохоронці радять прикарпатцям, як вберегтися від кишенькових злодіїв

Правоохоронці звертаються до прикарпаців із застереженням, щоб ті не стати жертвою злодіїв.

1354185987_kisenv

Мешканців просять бути уважними у місцях значного скупчення людей, а особливо у громадському транспорті, не залишати речі без нагляду, не тримати гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв, інформують в обласному УМВС.

Варто пам’ятати кілька простих правил:

1. Найголовніше правило – не показувати оточуючим наявність великої суми грошей у гаманці, особливо у громадському транспорті.

2. Не кладіть гаманець або телефон в задню кишеню брюк або зовнішню кишеню куртки, та у внутрішню бокову кишеню сумки.

3. Сумки та рюкзаки в людних місцях тримайте трохи спереду та притискайте до себе у транспорті.

4. Якщо у вас при собі велика сума грошей, не кладіть її всю в одне місце. Розподіліть її по декількох місцях рівними частинами.

5.Звичайно, дуже складно зрозуміти з першого погляду: хто перед вами, злодій чи добропорядний громадянин. Але намагайтесь не знаходитись поруч з підозрілими особами. Як правило, кишеньковими злодіями найчастіше виявляються молоді люди, які одягнені непримітно, щоб загубитися в натовпі. Кишенькові злодії часто працюють в парі. Якщо ви помітили двох підозрілих молодих людей, які стоять до вас дуже близько, краще відійти в сторону.

6. Підозру повинні викликати люди, що заходять в автобус з курткою, перекинутою через руку – кишенькові злодії зазвичай використовують її як ширму при вчиненні крадіжки.

7. У транспорті найчастіше витягають гаманці під час посадки пасажирів, коли на підштовхування ніхто не звертає увагу, тому в такі моменти будьте особливо уважні.

Читайте також:  У Франківську з Фортечного провулку невідомі вкрали вісім світильників