Івано-Франківська ОВК зареєструвала кандидатів до обласної ради від партії “Наш край”

29 вересня Івано-Франківська обласна виборча комісія зареєструвала кандидатів в депутати міської ради, висунутих Івано-Франківською обласною партійною організацією політичної партії «Наш край».

Ivano-Frankivsk_foto_vysuvsnnja-kandydativ5-900x596

Нижче подаємо списки кандидатів:

Гусак Руслан Олегович (перший номер у списку)
Абрам’юк Василь Степанович
Бацала Степан Степанович
Боднарчук Віра Олексіївна
Боднарук Андрій Михайлович
Буданов Микола Іванович
Велика Марія Володимирівна
Волощук Тетяна Іванівна
Вострецов Володимир Миколайович
Гнатюк Олег Зеновійович
Гнитка Іван Іванович
Гондурак Василь Іванович
Гресько Михайло Іванович
Грошев Артур Анатолійович
Демчук Василь Васильович
Дерев’янко Олександр Вадимович
Джоголик Галина Володимирівна
Дійчук Лук’ян Іванович
Жавранкова Марія Іванівна
Заріцький Василь Вікторович
Зорій Ярослав Іванович
Кабан Назар Андрійович
Калин Роман Ярославович
Канюка Оксана Іванівна
Ковальчук Тарас Петрович
Козловський Михайло Васильович
Кочерга Зоряна Ростиславівна
Крив’як Володимир Іванович
Кулик Іван Тарасович
Куриляк Роман Леонідович
Кушнірук Василь Дмитрович
Лесів Надія Богданівна
Линдюк Андрій Миколайович
Лущак Анатолій Романович
Ляхович Уляна Іванівна
Марущак Володимир Іванович
Матейко Петро Богданович
Мельник Ірина Сергіївна
Мисліборський Леопольд Віталійович
Михайлюк Микола Васильович
Монюк Олександр Дмитрович
Мороз Іван Іванович
Мороз Іван Федорович
Мочернюк Петро Богданович
Нащук Ганна Юрківна
Нєшин Олександр Сергійович
Николюк Роман Миколайович
Ольшанецький Богдан Васильович
Опарик Оксана Орестівна
П’ятка Володимир Васильович
Панько Олександра Леонідівна
Патрійчук Роман Федорович
Петричка Лариса Миколаївна
Петрушка Ярослав Михайлович
Плаксій Віктор Михайлович
Полікарчик Ігор Маркіянович
Приймак Наталія Михайлівна
Проців Микола Миколайович
Проців Юрій Миколайович
Рильчук Галина Іллівна
Романішак Дмитро Ярославович
Рябошапко Андрій Леонідович
Сваричевський Олександр Михайлович
Семенюк Петро Григорович
Сидій Надія Теодорівна
Синиця Андрій Володимирович
Станчук Наталія Мартинівна
Стефанишен Олег Миколайович
Стрижаковський Микола Миколайович
Строїч Василь Васильович
Тимчишин Роман Іванович
Торган Руслан Іванович
Фейчук Олег Юрійович
Фейчук Юрій Васильович
Худецька Романія Михайлівна
Чежегова Іванна Пилипівна
Шидзінський Володимир Йосипович
Шкіца Ігор Михайлович
Якімишин Наталія Василівна
Янцюк Василь Михайлович

Читайте також:  Івано-Франківськ узяв шефство над 10-ою гірсько-штурмовою бригадою