Цивілізований світ повинен об’єднатися проти агресії раSSєї

Участь Путлера в Генеральній Асамблеї ООН показала величезну кризу недовіри у світі до російського лідера, логіка дій якого пов’язана лише із небезпекою та агресією.

Про це у коментарі власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі сказала директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі Олена Пристайко.

«Враження від участі президента путіна у Генеральній Асамблеї пов’язані із величезною недовірою до нього з боку світових лідерів. Все, що б він там не сказав у своєму виступі, не викликає довіри. Нічого доброго від путіна вже не чекають, не намагаються зрозуміти логіку російського лідера на тлі небезпеки і агресивності, які виходять від нього», – сказала експерт.

Водночас, за її словами, для ключових гравців зараз актуальним є проблема, щоб зрозуміти дійсні наміри Кремля у Сирії та впливу цього військового втручання на ситуацію в Україні.

«Для цивілізованого світу зараз важливо продовжувати зміцнювати єдність, щоб відвернути агресію», – наголосила Пристайко.

Експерт відзначила, що Росія, у свою чергу, активна, як в США, так і в Євросоюзі, однак ефективність таких дій на сьогодні вже є сумнівною.

Джерело – http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1891835-u-sviti-vid-putina-dobra-ne-chekayut-ta-obednuyutsya-proti-agresiji-ekspert.html

Читайте також:  Москва підтверджує аварію вертольота в Сирії