На Прикарпатті попрощалася з воїном, який загинув у АТО

У четвер, 01 жовтня, у с. Ільці Верховинського району поховали воїна АТО Миколу Ткачука, який загинув 27 вересня в Старобільському районі Луганської області.

image004 (26)

Микола був мобілізований 02 березня цього року до Збройних Сил України. Проходив службу в зоні АТО в складі 130 окремого розвідувального батальйону, інформує Бліц-Інфо з посиланням на прес-службу Верховинської РДА.

19 лютого хлопцю виповнилося лише 25 років. Був неодружений. В 2007 році закінчив Верховинську ЗОШ- інтернат І-ІІІ ступенів. Батько помер в 2011 році. Мати –Ткачук Марія Дмитрівна – пенсіонер.

Свого героя жителі району зустрічали із запаленими лампадками утворивши кілометровий людський коридор, щоби віддати шану. Стояли всі — і дорослі, і діти.

Прощатися з вояком люди йшли аж до обіду.А вже о 14.00 священики району відправляли поминальну панахиду за загиблим.

Приїхали попрощатися із Миколою –  перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Маківничук, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Жичицький, керівники установ та організацій району,.

Хоронили  Героя на сільському кладовищі. Висловлюючи співчуття матері та рідним хлопця, настоятелі храмів району казали, що «Нам же залишається молитися за спокій його душі та просити Бога за тих, хто на Сході».

Слава співчуття родині та близьким висловив голова районної державної адміністрації Олег Лютий, зазначаючи, що на Сході, наші чоловіки, заглядаючи в саме серце війни, бачать, за що борються, чому туди їдуть і кого захищають. Але, на жаль, продовжують гинути…

ТВО військового комісара Верховинського районного військового комісаріату капітан  Ростислав  Кочмарський подякував Марії Ткачук, мамі загиблого за добре вихованого сина, патріота, який власним життям захистив наші життя…

Читайте також:  Порошенко: Для півдня України готувалася доля ДНР і ЛНР