Насалик: Питання про швидкісний поїзд Київ – Івано-Франківськ вже вирішено

Із Міністерством інфраструктури досягнуто домовленості про початок руху швидкісного поїзду Київ-Івано-Франківськ у 2016 році.

img_411947

Про це повідомив народний депутат, кандидат у мери Івано-Франківська Ігор Насалик.

Насалик особисто підняв тему запровадження цього маршруту під час засідання фракції БПП «Солідарність», на якому був присутній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

«Нам дуже потрібен поїзд, який може сполучити столицю та Івано-Франківськ, і при цьому буде максимально зручним для пасажирів. За нашою програмою Івано-Франківськ має стати одним із туристичних центрів України та Європи, тому можливість швидко та комфортно добратися до міста – один із пріоритетів. Міністр Пивоварський зрозумів важливість цього питання та пішов нам назустріч. Наступного року експрес «Тарпан» українського виробництва почне регулярний рух. Наше наступне завдання – забезпечити зручне та доступне авіасполучення з Івано-Франківськом», – розказав Насалик.

Ігор Насалик підкреслив, що із вчорашнього дня вже розпочав роботу швидкісний маршрут Львів-Івано-Франківськ-Чернівці, яким курсують поїзди «Крюківського вагонобудівного заводу». Цим експресом із Львову до Івано-Франківська можна доїхати за 1 годину 45 хвилин.

Кандидат на посаду мера також закликав авіаперевізників та туристичні фірми спільно виробити пропозиції, які б сприяли розвитку Івано-Франківська як туристичного центра, та надати їх владі.

Міністр Андрій Пивоварський під час засідання також повідомив про заплановане відновлення маршруту поїздів Івано-Франківськ – Бібрка – Львів.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустила низку швидкісних маршрутів у 2012-му році, напередодні проведення Євро-2012 в Україні. На сьогодні поїзди категорії «Інтерсіті плюс» курсують між Києвом, Львовом, Харковом, Дніпропетровськом, Запоріжжям, Трускавцем та Одесою.

Ігор Насалик, який балотується на посаду міського голови Івано-Франківська від БПП «Солідарність», заявив, що розвиток туризму в місті є одним із головних пунктів його програми дій.

Читайте також:  Спростовуючи брехливий сюжет каналу Коломойського, прикарпатський міністр розповів, як їздив до зони АТО звільняти полонених (відео)