12 жовтня в Івано-Франківську стартує опалювальний сезон

Котельні ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” та ТзОВ “СТЕК” фактично вже почали свою роботу.

opalyuvalnyj

Про це на сторінці “Комуналка” у соціальній мережі Фейсбук написав керівник Департаменту комунального господарства та зв’язку міськвиконкому Михайло Смушак, пише Фіртка.

“Чому не включали раніше? – Тому що є відповідний наказ Мінпаливенерго та Міністерства з питань ЖКГ, згідно якого опалювальний сезон починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура повітря становить 8 град. С та нижче. Звісно, наказ, як і вся система ЖКГ Україна давно застарів, але за його виконання питають і мусимо дотримуватись.

Минулого четверга розпочали опалювальний сезон в закладах охорони здоров’я міста. Багато питали, чому не включили тепло також тоді і в закладах освіти. – Тому що запуск тепла в школах, садочках, інших закладах освіти можна розпочати тільки тоді, коли запускаються будинки. Таким чином побудовані мережі.

Також хотілося б зауважити, що, на жаль, тепло не можливо запустити одномоментно в усіх будинках.Традиційно, щоб вийти на робочий режим, необхідно до двох тижнів часу. Такі у нас системи централізованого теплопостачання в Україні. Але тепло, однозначно, буде у всіх!”, – зазначив Смушак.

Читайте також:  В Івано-Франківську встановили паркомати (ФОТО)