Пара “перетворила” себе в Барбі і Кена за допомогою 15 пластичних операцій

Анастасія і Квентін розповіли, що були одержимі ляльками з раннього дитинства, а операції оплатили їх батьки.

Анастасія і Квентін розповіли, що були одержимі ляльками з раннього дитинства. Вони разом вже два роки, і за цей час встигли перенести 15 пластичних операцій, які переважно оплатили їх батьки. Також частину витрат взяв на себе Квентін, який володіє двома прибутковими магазинами, що спеціалізуються на продажульних телефонів.

Більше того, пара не збирається зупинятися на досягнутому – в плани молодих людей входить подальше зовнішнє перетворення й офіційна зміна імен на Кен і Лялька.

Квентін розповів, що хоче зробити ще кілька ін’єкцій ботокса і збільшити грудні м’язи за допомогою імплантів, у той час як Анастасія хоче змінити форму вух, ще більше збільшити груди, прибрати мішки під очима і поставити на зуби вініри (фарфорові або композитні пластинки, які заміщають зовнішній шар зубів).

Анастасія щомісяця витрачає більше 1200 доларів на догляд за обличчям, нарощування волосся, нігтів і вій, солярій. Витрати Квентіна виявилися набагато скромнішими порівняно з витратами його дівчини – у нього щомісячно йде близько 600 доларів на процедури по догляду за обличчям, стрижки, епіляція та солярій.

Раніше повідомлялося, що британка Джорджина Кларк три роки тому дозволила своїй 17-річній доньці Кайлі кинути школу і стати стриптизеркою, щоб заробити гроші на пластичні операції – обидві жінки мріяли бути схожими на співачку Кеті Прайс.

Читайте також:  Запасайтесь водою: З 31 липня на Україну насувається неймовірна спека. Прогноз синоптиків ШОКУЄ не на жарт!