Volkswagen усунув від роботи одного з провідних інженерів

Ханно Єльдена підозрюють у шахрайстві.

1702733

Автоконцерн Volkswagen усунув від роботи голову відділу розробки приводних механізмів Ханно Єльдена, пише Bild.

Діяльність Єльдена перевіряє прокуратура, підозрюючи його в шахрайстві.

Скандал з Volkswagen почався у вересні, коли американське Агентство з охорони навколишнього середовища заявило, що на дизельних двигунах концерну встановлено шахрайське ПЗ, що дозволяє занижувати показники викиду шкідливих речовин у момент проведення перевірки.

У компанії визнали, що подібним чином може бути обладнано близько 11 млн автомобілів по всьому світу. Серед охоплених брендів – Volkswagen, Audi, Skoda і Seat, всі вони входять в Volkswagen Group. У США концерн зобов’язали відкликати з національного ринку близько 500 тисяч машин. З країн ЄС Volkswagen планує відкликати 8,5 млн автомобілів.

Крім того, в США компанії загрожує штраф $18 млрд, а юристи інвесторів оцінили втрати від скандалу в €40 млрд – саме таку суму вони планують відсудити у Volkswagen.

У Штутгарті почався суд над екс-керівниками Porsche

На тлі скандалу екс-глава концерну Мартін Вінтеркорн пішов у відставку, проти нього в Німеччині розпочато розслідування. Його наступником став Маттіас Мюллер, глава Porsche, яка також входить у Volkswagen Group.
За матеріалами: РБК

Читайте також:  П’ять довгих років в борделі: “Сутeнeр продавав нeмовлят відразу після народження”. Історія, української заробітчанки