Forbes склав рейтинг найбагатших співачок 2015

Кеті Перрі обійшла Тейлор Свіфт, Леді Гагу і Бейонсе.

1708451

Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг співачок, заснований на їх заробітках.

При оцінці величини доходів видання використовує відомості, отримані з різних опитувань і баз даних, інтерв’ю з агентами знаменитостей, їхніми менеджерами і юристами.

Список з найбагатших співачок очолила 31-річна американська співачка, композитор, автор пісень і актриса Кеті Перрі. За нею слідують Тейлор Свіфт, Fleetwood Mac, Леді Гага і Бейонсе.

 Кеті Перрі // фото: z90

 1. Кеті Перрі – 135 млн доларів

Ще рік тому Перрі займала п’ятий рядок рейтингу, проте за минулий рік артистка дала 126 концертів по всьому світу в рамках свого турне Prismatic World Tour, заробляючи приблизно по $ 2 млн з кожного виступу. На сьогоднішній день її статок оцінюється в 135 мільйонів.

 Тейлор Свіфт // Фото: Getty Images

 2. Тейлор Свіфт – 80 млн доларів

Рік тому Тейлор Свіфт випустила альбом під назвою “1989”, який став найкращим релізом 2014 року і розійшовся по світу накладом у 3,6 млн копій. Концерти в рамках однойменного туру (1989 Tour) приносили співачці по $ 4 млн доходу з кожного міста, а її недавній сингл “Wildest Dreams” теж виявився на вершинах чартів.

Fleetwood Mac // Фото: Getty Images

3. Fleetwood Mac – 59,5 млн доларів

Рік тому в рок-групу Fleetwood Mac вернулася клавішниця Крістін Маквей і група фактично має той склад, в якому виступала в 1975-му і випустила успішний альбом “Fleetwood Mac”. Колектив, незважаючи на майже півстолітню діяльність (група вперше зібралися в 1967-му), продовжує успішно виступати і за останній рік провела 86 концертів у рамках туру On With The Show.

Читайте також:  Франківцям показали "народжених Карпатами". ФОТО

 Леді Гага // Фото: celebstars

4. Леді Гага – 59 млн доларів

У 2014-му році американська співачка займала десяту позицію рейтингу Forbes з $ 20 млн, а в цьому році змогла увійти до п’ятірки лідерів. За звітний період Леді Гага дала 66 виступів і уклала кілька вигідних рекламних контрактів. Крім цього, артистка випустила власну лінії парфумів Fame, які користуються великим попитом серед шанувальників.

 Бейонсе // Фото: АР

 5. Бейонсе – 54,5 млн доларів

Торік Бейонсе очолювала рейтинг зі статком у 115 млн, проте цього року опинилася на п’ятій позиції. 18 концертів у США спільного з чоловіком туру On The Run принесли творчому тандему $ 100 млн. До цього, Бейонсе змогла заробити на рекламі Pepsi і L’Oréal, а також продажами власного аромату Heat.

У ТОП-10 найбагатших співачок сучасності також виявилися Брітні Спірс ($ 31 млн), Дженніфер Лопес і Міранда Ламберт (по $ 28,5 млн), Мерайя Кері ($ 27 млн) і Ріанна ($ 26 млн).