Калушанка Наталія Папазоглу переспівала на “Х-Факторі” хіт “Queen” (відео)

7 листопада глядачі телеканалу СТБ побачили довгоочікуваний перший прямий ефір шостого сезону «Х-фактор».

natali-papazoglu1__large

Чекали його і калушани, адже їхня землячка Наталія Папазоглу впевнено пройшла до 12-ки кращих телепроекту.

Наталія Папазоглу розповіла, чому потрапила у шоу і про свій шлях до нього. Адже вона не завжди була співачкою. Нині вже з усмішкою згадує десятки вантажівок з овочами, кавунами, які їій довелося розвантажувати і продавати, інформують ”Вікна”.

Дівчині довелося носити на своїх плечах мішки картоплі. «Ночами не спала, корчачись від болю в руках і ногах, – згадує учасниця. – Але потрібно було за щось існувати. «Жити» – занадто розкішне слово для тих часів».

Найбільший вплив в житті на Наташу справили події в особистому житті.Свого часу вона пішла від чоловіка, який її бив. Дівчина все переосмислила, розставила пріоритети і, за її словами, провела генеральне прибирання в голові та серці.

«Я зрозуміла, що я хочу жити в повному сенсі цього слова, що я боюся втратити той Божий подарунок – голос. Що музика, пісня, сцена – це і є я. Я вдячна Богові за ці випробування, завдяки ним я навчилася перемагати, і, що головне, я перемогла себе».

У прямому ефірі підопічна судді “Х-Фактора” Сергія Сосєдова Наталія Папразоглу постала в образі діви, переспівавши хіт Freddie Mercury «How can i go on».

Відео: Х-Фактор

Читайте також:  Прикарпатка Наталія Папазоглу не пробилася до півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2016