Прикарпатського військового, який пожертвував ниркою, знову відправляють в АТО

Військовий приїхав із зони АТО спеціально для операції. А після місяця реабілітації, його знову відправляють до війська.

operaciya-po-udaleniyu-gryzhi-pozvononika-640x480Таку інформацію у Facebook-спільноті надав прикарпатський художник Михайло Тимчук, якому нещодавно провели операцію із пересадки нирки.

Михайло Тимчук подякував усім небайдужим за підтримку, та розповів про долю брата:

“Усе добре. Правда є такі шокуючі новини. Брат у мене служив АТО, тож для операції його відпустили а зараз – дали документи, щоб він пройшов комісію для комісування, правда ми мали на то надію”, – йдеться в повідомленні.

Художник розповів, що коли прийшли в Львівський центральний госпіталь, лікар сказав “лягаєте на стаціонар здаєте аналізи і якщо все добре то ідете служити”.

“По закону він має бути комісований, також він повинен отримати групу інвалідності принаймні третю то точно при здоровій одній нирці, тим паче що він місяць після операції і нирка друга точно не відросте, пів року йому неможна нічого піднімати важкого. Так наші лікарі, напевно тими словами він має надію на взятку. Сумно від того”, – каже Тимчук.

Читайте також:  За час АТО бойовики втратили 14,6 тис. осіб і 260 танків, - штаб
загрузка...