Росія скерувала на Донбас черговий гумконвой

Автомобілі МНС РФ доставлять продукти харчування та предмети першої необхідності.

1711272

Чергова, 44-та автоколона МНС Росії з вантажем гуманітарної допомоги для жителів Донецької і Луганської областей відправиться вранці в четвер з Донського рятувального центру в Ростовській області.

Як повідомили РИА Новости в прес-службі відомства, понад 100 автомобілів доставлять на Донбас більш ніж 1,1 тисячі тонн гуманітарних вантажів. В основному це продукти харчування та предмети першої необхідності, необхідні для життєзабезпечення населення.

Крім того, до складу вантажу увійшли майже 35 тонн медикаментів, які напередодні доставив в Ростов-на-Дону транспортний літак МНС Росії Іл-76.

У міністерстві уточнили, що гуманітарна допомога надходила як від громадських організацій, так і від профспілкових об’єднань з різних регіонів Росії.

З середини серпня 2014 року 43 автомобільні колони МНС доставили для жителів Луганської та Донецької областей більш як 52 тисячі тонн гуманітарних вантажів.

Раніше повідомлялося, що вантажні автомобілі МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу відправилися з підмосковного Ногінська в Ростовську область, де почалося формування 44-ї автоколони.

Читайте також:  В Одесі пролунав вибух біля офісу "Самопомочі"