На борту А321 було встановлено таймер

За відомостями телеканалу Fox News, таймер на борту Airbus A321 був встановлений на дві години.

1711878

Слідчі, які займаються авіакатастрофою російського літака Airbus A321 в Єгипті, з’ясували, що на борту авіалайнера був таймер. Про це повідомляє американський телеканал Fox News з посиланням на джерело, знайоме з ходом розслідування.

Таймер, за відомостями телеканалу, був встановлений на дві години. Поки незрозуміло, яким чином була отримана інформація: в ході вивчення уламків літака або з перехоплення листування між терористами.

Інше джерело повідомило, що, за однією з версій, бомба була закладена поряд з паливною системою літака або в місці її стикування з двигуном. Ця теорія, за словами джерела, пояснює відсутність доказів на місці падіння Airbus.

Раніше повідомлялося, що обмін інформацією між США і Росією з Єгиптом про хід розслідування катастрофи російського літака над Синаєм триває.

Літак російської авіакомпанії “Когалимавіа” зазнав аварії 31 жовтня незабаром після вильоту з аеропорту курортного Шарм-еш-Шейха. Загинули всі 224 людини, які перебували на борту. Більшість загиблих були росіянами. На борту також перебували четверо громадян України і один білорус.

Найбільш обговорюваними версіями є вибух на борту літака, а також причетність до авіакатастрофи терористичної організації Ісламська держава або організації, пов’язаної з нею.

Читайте також:  Біля церкви у Богородчанському районі машина збила пішохода