Івано-Франківський “УКРОП” спростував підтримку Марцінківа

Івано-Франківська міська організація партії УКРОП не підтримує Руслана Марцінківа на виборах міського голови.

martsin+

Про це сьогодні у соціальній мережі заявив керівник виборчого штабу цієї політсили та кандидата в мери Олександра Шевченка Олег Головенський, пише Фіртка з посиланням на Правду.

“Щодо інтерпретацій і аналізу заяви центрального органу УКРОПу. Івано-Франківська міська організація не робила жодних заяв про підтримку когось із кандидатів в мери Івано-Франківська в 2 турі. Щодо заяви Політради партії про підтримку демократичних кандидатів і протидії узурпації і реваншу, то чому всі одразу ж майже одноголосно вирішили, що Марцінків – демократичний кандидат, а Насалик представляє реваншистів та узурпаторів?))) Можливо якраз навпаки – Насалик – демократичний кандидат)))), а Марцінків – реваншист і узурпатор? Це вже вирішувати всім ососбисто)”, – написав Головенський на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, що сьогодні представники іванофранківської “Свободи” поспішили заявити про підтримку свого кандидата з боку “укропівців”.

Насправді ці дві політсили не сприймають один одного на теренах Івано-Франківська.

Наприклад, нардеп від “УКРОПу” Олександр Шевченко неодноразово критикував «Свободу» й називав її “злочинним угрупуванням”.

Читайте також:  Сьогодні на Прикарпатті очікують приїзду Президента