ІДІЛ вперше заговорила про Україну

“Ісламська держава” вважає Україну місцем, де зіткнулися інтереси Росії і Заходу.

1715069

Терористичне угруповання “Ісламська держава” на сторінках свого офіційного журналу Dabiq згадала про Україну, назвавши її полем бою Росії із Заходом.

Останній, 12-й номер журналу екстремістського характеру, був опублікований в інтернеті ввечері в середу, 18 листопада. Обкладинку 66-сторінкового номера “прикрашає” фотографія з місця терактів у Парижі, відповідальність за які також взяла на себе ІД. У цьому ж номері була опублікована фотографія деталей бомби, яка, за твердженням бойовиків, вибухнула на борту російського літака А321.

У статті під назвою “Ви думаєте, вони разом? Але серця їхні – порізно” екстремісти розповідають, зокрема, про своє бачення відносин РФ із Заходом і називають Росію “п’яним бурим ведмедем”, описуючи дії Москви в Сирії як “жорстокі, але незграбні”. Матеріал супроводжує фотографія, на якій ідуть у різні боки глави МЗС РФ Сергій Лавров і держсекретар США Джон Керрі.

“П’яний бурий ведмідь – Росія – жорстоко, але незграбно атакує тут і там, діючи таким чином, що вона навіть спантеличує американських аналітиків, експертів, розвідку і політиків”, – пишуть екстремісти.

“Водночас, воюючи зі своїми західними конкурентами в Україні, вона (Росія – ред.) вирішила вступити в ще один конфлікт із Заходом, цілячись по Сахві (мається на увазі проурядове військове формування Ас-Сахва з Іраку – ред.), у союзників Америки в Шамі (класична арабська назва Сирії – ред.). Однак вона вийшла на нові фронти проти “Ісламської держави” як у Шамі, так і в Іраку після відродження поля битви в вілаят аль-Кавказ”, – йдеться в статті.

Нагадаємо, на сторінках цього ж номера журналу “Ісламська держава” заявила, що не припинить атаки проти РФ доти, доки “російські хрестоносці” не повернуть “незаконно захоплені землі” мусульман.

Читайте також:  США хочуть розмістити в Африці безпілотники для боротьби з ІДІЛ