Маєтки Пшонки під Києвом повністю розграбовані

Мародери розграбували і зруйнували маєтки екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

1715130

Маєтки колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки в Гореничах повністю зруйновано мародерами, схожа доля спіткала і заміську дачу екс-чиновника-втікача у Сухолуччі Київської області.

“На місці колишньої шокуючої розкоші тепер не менш шокуюча порожнеча. Будівлі виглядають так, ніби потрапили під обстріл. Там вибиті шибки, розібраний паркет, зняті двері і збита плитка. З дачі екс-керівника ГПУ вивезені дорогі меблі з червоного дерева, люстри, елітна сантехніка. Вціліли лише каркас, паркан, бруківка та ялинки навколо”, – йдеться в сюжеті ТСН.

У лютому 2014 року після втечі найближчого оточення екс-президента Януковича об’єкти взяли під охоронусамооборона Майдану і Правий сектор.

“Цілим і неушкодженим вони передали майно офіційним силовикам.Що трапилося потім – до кінця не зрозуміло. Однак тепер активісти хочуть повернути власний контроль над будівлями, щоб зберегти хоча б те, що залишилося”, – сказано в сюжеті.

Активісти кажуть, що на території маєтків одних тільки ялинок росте на десятки тисяч доларів. Вони побоюються, що під новорічні свята мародери їх просто вирубають на продаж.

У прокуратурі визнали, що їх цікавить лише житловий будинок Пшонки в Гореничах, оскільки він перебуває під арештом. Дача в Сухолуччі як майно екс-генпрокурора не значиться. Тому арешт і охорона не забезпечувалися.

Нагадаємо, в березні минулого року ЗМІ писали, що особняк Пшонки під Києвом був розграбований невідомими.

Читайте також:  Невдовзі долар може стрибнути до 30 гривень, – експерт