“Бідний наглий депутат”. Ярослав Бачкур отримав кошти на лікування не лише з міського бюджету, а й в “Укрнафті”

Ярослав Бачкур отримав кошти на лікування не лише з міського бюджету, а й у ПАТ “Укрнафта”, де він працює.

maxresdefault

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила активістка Наталя Сербин.

Я думаю, що багато людей мають в Івано-Франківську такі ж проблеми з суглобами, але вони ж не такі “бідні”, як шанований депутат… І тут саме цікаве… Бачкур хитрий, він ще вирішив попросити таку ж суму грошей і в “Укрнафті”, де зараз працює. І як Ви гадаєте – 160 000 грн. цьому “бідному” чоловіку ще з “Укрнафти” дали. Я думаю, що на цьому великому підтриємстві є чимало людей, які мають різні проблеми зі здоров”ям. Але п.Бачкуру наср…ти на людей .Він на своїх суглобах вирішив бізнес провадити. Зараз його баланс 320 000 грн. Франківці, цю людину Ви обрали два рази депутатом міської ради. Уявіть скільки раз він обдурив нас з Вами… Висновки робіть самі. Але 160 000 п. Бачкур мусить віддати, бо 2 комплекти протезів одинакових йому явно не потрібно
“, – написала Наталія Сербин.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/b/a/bachkur.jpg

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підписав два розпорядження про надання одноразової матеріальної допомоги депутатам Івано-Франківської міської ради Роману Микулі (ВО “Свобода”) та Ярославу Бачкуру (ВО “Батьківщина”).

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підписав розпорядження про виділення з міського бюджету 475 тисяч гривень на придбання житла для начальника управління культури міськвиконкому Мирослава Петрика.

Читайте також:  Укрнафта чекає повернення від Нафтогазу 2 млрд кубометрів газу