Пораненому на Майдані франківцю відмовили в безкоштовному лікуванні

На Прикарпатті офіційно зареєстровано 8 людей, які отримали поранення під час Майдану. Однак, незважаючи на чималу кількість програм фінансування і підтримки, всі процедури пов’язані із лікуванням вони оплачують з власної кишені.

rt56768

Про це у мережі Фейсбук написала волонтер Наталя Сербин.

В Івано-Франківській області є 8 людей визнаних як постраждалих на Майдані (мають поранення). І що, всі нарікають, що не відкриті злочини, а не потрібно далеко йти… Вчора в обласну лікарню звернувся один із восьми постраждалих, потрібне обстеження і лікування. Йому відмовили, зробили ренген за гроші. Хочу нагадати, що в області діє програма, яка перербачає дуже багато допомоги для постраждалих на Майдані. Пропіарилися на цій програмі всі, хто тільки міг, але людина не змогла пролікуватися.Є факт, чек про опалату також є.  Мені цікаво чи лікар до якого звернувся цей постраждалий був на Майдані, чи дивився хоча б новини по тв під час подій на Майдані?!
Однак, п.‪#‎Матейко‬ запевняє, що програма по постраждалих на Майдані і учасниках АТО діє ідеально, всі лікарі знають і все чудово.  У кабінеті п. ‪#‎Матейка‬ може і так, але багато медиків дуже в жиру, поки хтось з керівництва їм не дасть вказівку, вони ісповідують схему сучасної медицини. Є гроші лікуємо, немає грошей не лікуємо! Ось таке визнання і така друга річниця Майдану”, – йдеться у повідомлені. 

Читайте також:  Мартуся Дутчак просить про допомогу (реквізити)