Програма “Ревізор” провела перевірку в Івано-Франківську

Ведучий Нового каналу Вадим Абрамов провів ревізію у темряві.

1RENR9I5RH4

Команда соціального реаліті побувала в Івано-Франківську, де перевірила мережевий суші-бар «Япона хата». Персонал зумів здивувати Вадима Абрамова, який за рік зйомок програми бачив різне. Бувало, співробітники закладу під час перевірки кричали, ридали, хамили, викликали озброєний загін міліції. Але щоб їли зіпсовані продукти просто на очах команди «Ревізора»… такого ще не було, інформує прес-служба Нового каналу.

Ревізія кухні почала перетворюватися на цирковий номер із назвою «луджений шлунок». Сушист Іван вирішив їсти всі продукти, якість яких ставив під сумнів «Ревізор».Спершу сушист хрустів шкіркою від огірка. Та пізніше прагнення хлопця відстояти честь суші-бару перейшло всі межі.

– Руккола зіпсувалася і смердить, – коментував Вадим Абрамов стан зелені у контейнері. – Іване, тільки не треба її їсти!

Та хлопець виконав «смертельний номер». Він жував гнилу рукколу, примовляючи, що дуже смачно.

– Іване, гнила рукола – це дуже НЕ смачно! Ви людина рідкісної душі й міцного шлунка, – прокоментував дії сушиста Вадим.

На цьому сюрпризи в «Япона хаті» не закінчилися. Раптово в усьому ресторані зникло світло. Благо, освітлення від камер допомогло продовжити перевірку.

Як почувався сушист Іван після «екстремального обіду», дивіться у понеділок, 30 листопада, о 19:00 на Новому каналі. Відразу після – пост-шоу «Страсті за Ревізором».

Читайте також:  Не хата, а притон. На Косівщині перевірили, як живуть діти у неблагополучних сім'ях