Сьогодні стане відомо, хто має намір перевозити іванофранківців

30 листопада в Івано-Франківську завершився прийом документів на конкурс з перевезення пасажирів.

20771-0

Про це у спільноті “Комуналка-ІФ” повідомив заступник директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук.

“Для участі в конкурсі зголосилося 5 учасників, які подали 8 пропозицій. У відповідності до Порядку проведення конкурсу, завтра, 1 грудня о 13.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради (Грушевського,21 каб. 311) відбудеться відкриття конвертів № 1”, – написав комунальник.

Як раніше повідомлялося, до участі в конкурсі, який відбувся 20 жовтня, зголосилося вісім претендентів, які подали 23 пропозиції. Однак через відсутність всіх необхідних документів до конкурсу не допустили трьох претендентів (серед яких і комунальне підприємство «Електроавтотранс») та ще трьох претендентів не допустили до конкурсу по трьох лотах, через нестачу у них необхідної кількості рухомого складу.

На лот №13 з маршрутами № 37 «Вокзал – с. Драгомирчани» та № 38 «Обласна лікарня – с. Крихівці» перевізники не подали жодної пропозиції.Також конкурсний комітет вирішив відхилити всі пропозиції перевізників за лотами №№ 1, 2, та 3, маршрути яких мали б обслуговувати великогабаритні автобуси, через те, що перевізники не заявили до конкурсу на них необхідну кількість рухомого складу відповідного класу. А проведення конкурсу по лотах №4 та № 11 призупинив суд.

За словами Ігоря Сенчука, рішення про оголошення додаткового конкурсу має ухвалити міськвиконком. Якщо з тих чи інших причин він не відбудеться, замовник перевезень має право на три місяці призначити тимчасових перевізників, які з 1 січня 2016 року почнуть обслуговувати ці маршрути нової мережі громадського транспорту до проведення наступного додаткового конкурсу. За якими критеріями у такому разі замовник визначатиме цих перевізників, І.Сенчук не уточнив, але зазначив, що до нового року ще є час і додатковий конкурс мав би відбутися вчасно. Тим більше, що перевізники, яких через неповний комплект документів попереднього разу не допустили до конкурсу, мають автобуси, які б могли обслуговувати ці маршрути.

Читайте також:  Представники «Укртрансбезпеки» спільно з поліцією “полювали” на нелегальних перевізників в Івано-Франківську (відео)

Нагадаємо, до нового конкурсу на маршрутні перевезення будуть допущені лише ті перевізники, що виконають умови пасажирських перевезень.  Це, зокрема, наявність великогабаритних автобусів.

Сам додатковий конкурс проведуть 15 грудня.