На Прикарпатті “атошникам” виділяють землю не придатну для обробки

5 грудня, в залі засідань ОДА відбулось зібрання бійців АТО та їх рідних задля вирішення земельного питання.

1407322146-2932--znua

На цьому зібранні обговорювалось питання земельних ділянок під садівництво та ведення сільськогосподарської діяльності, який виділили в Тисменицькому районі, інформує Фіртка з посиланням на ГК.

На сьогодні надано 219 ділянок, дозволів – 184. Це означає, що 184 людини погодились отримати з цього масиву земельну ділянку”, – зазначив заступник голови управління «Обласної спілки учасників АТО» Тарас Кузь .

Для того, щоб отримати дані ділянки, потрібно розробити документи. Але проблема полягає в тому, що  організація, яка займалась цими документами, зараз знаходиться на ліквідації.

«90% впевненості, що ця організація не встигне надати нам документи, оскільки вони цього ще з березня не зробили», – додав Тарас Кузь.

Ще однією проблемою є те, що якість цих земельних ділянок піддається сумніву. Приблизно з 219 виділених тільки 110 є придатними для обробки, оскільки не було враховано особливості ландшафту.

«Ви бачите на карті рівний і гарний квадрат, а в реальності отримуєте пагорб», – сказав Тарас Кузь.

Спершу, що повинні зробити охочі отримати земельну ділянку – це поїхати і подивитись на неї особисто. Наступне – це прийняти рішення про те, чи підходить ця ділянка, чи ні. Оскільки фірма, яка займається землевпорядкуванням не зможе розпочати роботу, поки не узгодять усі питання з державним земельним комітетом.

Людей застерегли від необдуманих кроків.Особливо при написанні відмови від земельної ділянки, оскільки можна відмовитись не від конкретної ділянки, а від претензій на землю взагалі. Також, повідомили, що розмір ділянки фіксований, а саме десять сотих для кожного.

Читайте також:  СБУ: "Зачистка" в Одесі триває, затримано вже 40 осіб

«Щоб не було, що один отримав дві сотих, а інший – шість», – заявив координатор інфоцентру учасників АТО Володимир Веркалець.

Він запропонував організувати виїзд групи охочих подивитись на ті ділянки, які їм пропонують разом з представниками Адміністрації та земельного комітету.

«Вам можуть виділити ліс, реальний ліс з десяти і дванадцяти метровими деревами. Ви самі ту територію не розчистите», – додав Веркалець.