Погрожували у Франківську – “бухнуло” в Масквє!

РоSSполіцаї розслідують вибух на автобусній зупинці в Масквє як хуліганство, повідомив кореспондент телеканалу “112 Україна”.

“Зараз вся ділянка вулиці, в тому числі зупинка, перекрита. Тут не проїжджають ніякі машини, крім призначених поліції або тих, хто проводить слідчі заходи. Поліція побоюється підтверджувати версію теракту, вони порушили кримінальну справу за статтею “хуліганство””, – зазначила вона.

“Відомо, що це був саморобний вибуховий пристрій або вибуховий пакет, який був спеціально викинутий на зупинку з повз проїжджаючої машини”, – додала кореспондент.

Нагадаємо, в Масквє на автобусній зупинці недалеко від станції метро “Чисті ставки” вибухнув саморобний вибуховий пристрій, внаслідок постраждали чотири людини.

Але цікаво НЕ це, а те що ряд фактів фіктивних погроз щодо об’єктів міста Івано-Франківська першими отримали і почали обговорювати “кореспонденти” порталу Фіртки.

Можливо, вони отримують інформацію з першоджерел — від тих хто безпосередньо погрожував здійснити вибухи на вокзалі, в суді, готельному комплексі та інших???

Напевне, правоохоронцям уже давно пора розібратися…

Джерела:

http://112.ua/mir/policiya-rassleduet-vzryv-na-avtobusnoy-ostanovke-v-moskve-kak-huliganstvo-korrespondent-277275.html

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93808

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93835

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93826

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93871

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93867

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93829

http://firtka.if.ua/?action=show&id=93832

Читайте також:  На Прикарпатті троє злодюжок обікрали гараж