Кандидатка в депутати облради від ”Самопомочі” таки відсудила мандат

10 грудня, в адміністративному суді Івано-Франківська розпочався розгляд справи, в якій кандидат на посаду депутата обласної ради Марія Ткачук (№ 9 у списку) оскаржує дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії і вимагає надати їй депутатський мандат.

mariya-tkachuk-samopomich

Кандидатка від ”Самопомочі” Марія Ткачук вимагає в судовому порядку припинити депутатські повноваження однопартійця Коцюра Сергія (№ 8 у списку) та визнати неправомірними дії Івано-Франківської обласної виборчої комісії.

 

Як стало відомо, суд зобов’язав Івано-Франківську ОВК зареєструвати Марію Ткачук депутатом обласної ради, повідомляє “Галка“.

На місцевих виборах ”Самопоміч” виборола 8 депутатських мандатів в обласній раді. Восьмим кандидатом було обрано Сергія Коцюра, дев’яте місце рейтингу дісталося Марії Ткачук.

Після оприлюднення результатів виборів Коцюра було призначено першим заступником міського голови міста Коломия.

Після цього Ткачук звернулася до ОВК із заявою надати їй депутатський мандат у зв’язку з припиненням депутатських повноважень Коцюра. Проте в ОВК відмовили реєструвати Ткачук депутатом.

За словами Ткачук, Коцюр втратив свої повноваження депутата обласної ради, коли став заступником міського голови, і ОВК мала б розглянути її заяву як наступного представника партії в списку.

В результаті розгляду справи суд ухвалив задовольнити позивні вимоги Ткачук частково – зобов’язав Івано-Франківську обласну виборчу комісію зареєструвати Ткачук депутатом обласної ради, проте дії ОВК визнати не протиправними, а бездіянням.

за матеріалами Станіславське ТБ

http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2015/12/211327131.jpg

Читайте також:  В Одесі пролунав вибух біля офісу "Самопомочі"