“Буковель” запрошує на святкування ювілейного 15-го гірськолижного сезону

Країна “Буковель” запрошує на святкування ювілейного 15-го гірськолижного сезону.

579254fe695754bf03b7ce1d13478a24

У неділю, 13 грудня, о 13:00 год. у ТК “Буковель” відбудеться урочисте відкриття 15-го гірськолижного сезону.

Оскільки цього року тема відкриття – “Казкова країна «Буковель» “, то всі, хто виявлять бажання взяти участь у святі, створити собі та іншим любителям гірськолижного спорту хороший настрій і прийдуть у повноцінному  карнавальному костюмі (а не просто в масці),  отримають подарунок –  одноденний скі-пас!

Збір та реєстрація лижників у карнавальних костюмах о 12:00 год. біля кафе “Бугіль”, нижня станція витягу №2.

На цьому урочистості не закінчаться: для гостей курорту, дорослих і дітей, будуть організовані зимові ігри та розваги; концерт за участю рок гурту “Man-Gust” (м. Рівне), учасників сьомого кастингу Х-фактор 6, а для любителів зігрітись та потанцювати – драйвова снігова дискотека.

А ще в честь відкриття 15-го гірськолижного сезону на гостей курорту чекатиме великий святковий та смачний торт від мережі ресторанів “Cartel”.

Розважатимуть гостей Санта Клаус із Лапландії, Вогняна Мавпа, рік якої наступає, Снігова Королева з Каєм, інші костюмовані персонажі та веселі аніматори.

Початок урочистого відкриття о 13:00 год. біля кафе “Бугіль”, нижня станція витягу №2.

Читайте також:  В Буковелі пройшов Рекордний Тролей-Фест: 93-річного чоловіка визнано найстаршим тенісистом України (фото+відео)