Прикарпатець убив свою знайому через те, що вона палила і пила

До Тлумацького відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення у ставку стм. Обертин тіла жінки. На місце події виїхала слідчо-оперативна група працівників поліції.

57_main_e51bf

Встановлено, що 10.12.2015 близько 22 год. житель с. Яківка, Тлумацького району 1962 р.н., перебуваючи за місцем свого проживання, на ґрунті виниклих неприязних стосунків, діючи умисно, з метою позбавлення життя своєї знайомої 1973 р.н., жительки с. Воскресінці Коломийського району, наніс їй ряд цілеспрямованих ударів дерев’яною палицею та розвідним ключем у життєво важливі органи – голову, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді: відкритої черепно-мозкової травми, переломи кісток лицевого черепа, лівого передпліччя, грудної клітки зліва, верхньої третини лівого стегна, в наслідок яких наступила смерть потерпілої на місці, пише УНПУ в ІФ області.

В подальшому, з метою укриття вчиненого злочину, чоловік на власному велосипеді вивіз тіло закатованої до ставка.

Помістивши металеву деталь в одяг потерпілої, викинув її у воду.З місця події правоохоронці вилучили речові докази, які вказують на беззаперечність вчинення вищевказаною особою злочину, призначили ряд експертиз.

Про криваве вбивство підозрюваний зізнався та надав визнавальні покази. Виявляється чоловік уже відбував 14-річний термін ув’язнення за вбивство і вже восьмий рік минув як повернувся з місць позбавлення волі.

Мотивом до злочину було те, як пояснив підозрюваний, що жінка, яка час від часу приїжджала до нього у гості, постійно палила, чим завдавала шкоди його здоров’ю, оскільки він хворіє та туберкульоз.

Неодноразові його застереження та погрози на адресу «нав’язливої» гості, аби не палила, не вживала спиртного і врешті-решт не приїжджа до нього, не давали результатів.

Цього разу його нерви не витримали, що призвело до трагічних наслідків. Наразі підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, йому оголошено підозру про вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Читайте також:  Роботу медіахолдингу "Вести" заблокували податківці

На даний час вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.