У Франківську замість того, щоб дати кімнату в гуртожитку круглій сироті, її продали «дівчині модельної зовнішності»

14 грудня, в Івано-Франківську відбувся особистий прийом громадян з міським головою Русланом Марцінківим.

IMG_0779

На прийом до мера прийшли близько півсотні франківчан. Прийшла і Галина Бідуляк з дочкою. Жінка розповідає, що є круглою сиротою. Разом з дочкою та її сім’єю проживають у маленькій кімнаті в гуртожитку, передає  ГК.

«Я кругла сирота, працювала колись на Позитроні. Ми живемо всією сім’єю в маленькій кімнатці: я, дочка, чоловік та двоє дітей. Жив у нас в блоці чоловік, він бомжував, я думала, що може перейду туди жити.Була два рази на прийомі у Фітеля, писала заяву до Анушкевичуса, щоб мене там поселили, а тепер цю кімнату заселили. Її віддали іншим. Я стою на пільговій черзі, оскільки є інвалідом ІІ групи», – продовжує Галина Бідуляк.

Дочка пані Галини розповідає, що приходив представник з Міністерства і сказав, що будуть розглядати питання, кому буде належати ця кімната.

«Пояснив, що ця кімната буде належати людині, яка стоїть на черзі або її передадуть воїнам АТО. Через два-три місяці він приходить з молодою дівчиною модельної зовнішності і каже, що це наша нова сусідка. А ми питаємося, хто ж вона: воїн АТО чи може інвалід? А він відповів, що вона просто купила цю кімнату і є її законним власником», – бідкається дочка пані Галини.

Жінка каже, що хоче знати, на якій основі та дівчина стала власницею кімнати.

Новий очільник Івано-Франківська пообіцяв розібратися у цій ситуації.

Читайте також:  Роботу медіахолдингу "Вести" заблокували податківці