“Зоряні війни” встановили новий світовий рекорд

За перші прокатні вихідні фільм зібрав 238 мільйонів доларів і обігнав “Світ Юрського періоду”.

1730737

Фантастичний фільм “Зоряні війни. Пробудження сили” побив рекорд за касовими зборами за перші прокатні вихідні, повідомляє The Variety. Стрічка зібрала 238 млн доларів у США, що на 30 млн доларів більше за попередній рекорд, що належить “Світу Юрського періоду”.

У світовому прокаті кінострічці вдалося заробити 517 млн доларів, при цьому фільм ще не вийшов в Китаї, де прем’єра відбудеться тільки 9 січня.

Стартові касові збори “Світу Юрського періоду” сягнули 525 млн доларів з урахуванням китайського ринку.

Режисером сьомого епізоду став Джей Джей Абрамс. Головні ролі зіграли Джон Боєга, Дейзі Ридлі, Адам Драйвер і актори з оригінальної трилогії – Керрі Фішер, Харрисон Форд і Марк Гемілл.

“Зоряні війни. Пробудження сили” вийшли у світовий прокат 17 грудня. Фільм став першим епізодом епопеї, знятим після покупки прав на неї компанією Disney.До цього нові епізоди “Зоряних воєн” не з’являлися на екранах десять років.

Наступний фільм вийде на екрани у 2017 році, третій – у 2019 році. Режисером восьмого епізоду, який поки не отримав назви, призначений Раян Джонсон (“Петля часу”, “Пуститися берега”).

Раніше повідомлялося про те, що в Берліні влаштували спеціальну науково-фантастичну службу для фанатів кіноепопеї “Зоряні війни”.

Читайте також:  "Зоряні війни" на передпродажу заробили 100 млн