Руслана випустила фільм пам’яті Кузьми Скрябіна

В основі фільму лежать кадри з спільного туру виконавців “Ого-шоу”.

108013

До 40-ка днів з моменту загибелі Скрябіна Руслана записала про нього фільм Українська співачка Руслана Лижичко разом з її чоловіком Олександром Ксенофонтовим записали фільм пам’яті загиблого музиканта Кузьми Скрябіна “КУЗЬМА. ТИ Є СУПЕРСТАР!”.

“Цей фільм про Кузьму, для Кузьми, для дружини Світлани, для доньки Марії-Барбари, для мами з татом, для його щирих друзів, для всіх, хто мав щастя і задоволення з Кузьмою працювати хоча би раз в житті, для багатьох мільйонів прихильників Кузьми. Тепер, коли ми всі усвідомлюємо, що Кузьма – це явище (більше, ніж суперстар), я хочу щоби ми так само усвідомили, що явищем він був завжди”, – ділиться своїми спогадами Руслана у фільмі.

“При тому, що Кузьма був дійсно культовим для багатьох поколінь і ” в дошку своїм” в житті, я пам’ятаю Андрія як дуже скромного хлопа, з зачаровуючою усмішкою і неповторним вогнем в очах. Подивіться уважно на його рухи, послухайте ще раз уважно його слова, пропустіть всі його вібрації через себе – ви зможете стати добрішими, простішими, щирішими, як він”, – додає співачка. В основі фільму лежать кадри з спільного туру Руслани і Скрябіна “Ого-шоу”, який відбувся в 2012 році.

У понеділок, 2 лютого, Скрябін загинув у дорожньо-транспортній пригоді. Близько 8:20 ранку 2 лютого, у Криворізькому районі, біля села Лозуватка (Дніпропетровська область), сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, і вантажівки.На жаль, від отриманих травм, Андрій Кузьменко загинув на місці ДТП. 4 лютого, українська співачка Руслана Лижичко записала пісню “Ти відкриєш очі”, присвячену лідера групи “Скрябін” Андрія Кузьменка, який загинув у ДТП під Дніпропетровськом.
http://dt.ua/CULTURE/ruslana-vipustila-film-pam-yati-kuzmi-skryabina-166877_.html

Читайте також:  Вийшов трейлер до фільму про скандального велогонщика Армстронга